SZCZEGÓŁY

Aby realizacja zamówienia prawidłowo konieczne jest wypełnienie wszystkich pól, które dodatkowo oznaczono gwiazdką: (*).

 
ZASADY WYSYŁKI

 • Zamówienia realizowane są na terenie Polski, wyłącznie na podstawie złożonego formularza dostępnego na tej stronie i po opłaceniu faktury, która zostanie przesłana do złożonego zamówienia na wskazany przez Państwa kontaktowy adres mailowy podany przy wypełnianiu formularza.
  Opłata na rachunek bankowy wskazany na fakturze:
  Małopolski Okręgowy Związek Pływacki
  Bank PKO BP S.A. II oddział w Krakowie
  nr 61 1020 2906 0000 1202 0114 8055
  Tytuł przelewu: Materiały – książka
 • Koszt materiału szkoleniowego – Pływackiego atlasu ćwiczeń na lądzie, to 90 zł/szt.
 • Dostawa – przesyłka kurierska (DPD), realizowana do 3 dni od daty zaksięgowania płatności na koncie bankowym MOZP za złożone zamówienie. Koszt przesyłki (do 25 egzemplarzy) to 20 zł. Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 sztuk publikacji.
 • Zamawiając książkę dla siebie lub na prezent powinniście mieć pewność, że trafi ona w Wasze ręce w idealnym stanie. Dlatego dużą wagę przyłożyliśmy do odpowiedniego przygotowania i zabezpieczenia paczki – kartonowe pudełko zabezpieczone folią.

REGULAMIN (PDF)
 
DANE DOSTAWY
 
Nazwisko: *
Imię: *
Nazwa firmy:
NIP:
Ulica: *
Numer budynku: *
Numer lokalu:
Kod pocztowy: *
Miejscowość: *
Telefon kontaktowy: *
Adres e-mail: *
 
Chcę otrzymać fakturę na inne dane
Nazwa firmy:
NIP:
Ulica:
Numer:
Lokal:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
 
 
Cena publikacji:
Liczba sztuk:
Koszty dostawy:
Do zapłaty:
Komentarz do zamówienia:
 
*
Zapoznałam/em się z treścią regulaminu i akceptuję jego treść (Regulamin).
 
*
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia przez Małopolski Okręgowy Związek Pływacki ul. Piastowska 26a/103, 30-067 Kraków, NIP: 676 10 71 956, REGON: 003923076, KRS: 0000225074, który jest administratorem danych osobowych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. 2018 poz. 1000).
 
  Wyrażam zgodę na informowanie o wydarzeniach, przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez MOZP.
 
 
 
Projekt AKNET
Treści publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi - AKNET. Nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela strony.