28 stycznia, 2017

pływalnia 50 m – MĘŻCZYZN – 18 lat

JUNIORZY
DYSTANS / STYLCZASImię i NazwiskoRok urodzeniaKLUBData rekorduMiejsce rekordu
50 m
dowolny
0:23.50
Mateusz Haas
1988MKS Jordan Kraków
2006.11.23
Gorzów Wielkopolski
100 m
dowolny
0:51.34
Mateusz Haas
1988MKS Jordan Kraków2006.11.26
Gorzów Wielkopolski
200 m
dowolny
1:51.69
Michał Daszkiewicz2003UKP Unia Oświęcim
2019.07.10Lublin
400 m
dowolny
3:49.21
Wojciech Wojdak
1996UKP Unia Oświęcim
2014.07.09
Dordrecht (HOL)
800 m
dowolny
7:57.48
Wojciech Wojdak
1996UKP Unia Oświęcim
2014.07.12
Dordrecht (HOL)
1500 m
dowolny
15:09.97
Wojciech Wojdak
1996UKP Unia Oświęcim
2014.06.05
Olsztyn
50 m
grzbietowy
0:26.27
Mateusz Wysoczyński
1993MKS Jordan Kraków2011.08.18
Lima (PER)
100 m
grzbietowy
0:56.29
Maciej Falaciński
1996MKS Jordan Kraków2014.07.09
Dordrecht (HOL)
200 m
grzbietowy
2:01.18
Mateusz Wysoczyński
1993MKS Jordan Kraków2011.07.09
Belgrad (SRB)
50 m
klasyczny
0:29.08
Sławomir Wolniak
1988Dwory Unia Oświęcim
2006.11.24
Gorzów Wielkopolski
100 m
klasyczny
1:02.40
Sławomir Wolniak
1988UKP Unia Oświęcim
2006.07.06
Palma de Mallorca
200 m
klasyczny
2:14.74
Sławomir Wolniak
1988Dwory Unia Oświęcim
2006.05.20
Ostrowiec Św.
50 m
motylkowy
0:24.47
Jakub Majerski
2000UKS SMS Galicja Kraków2018.07.21
Gliwice
100 m
motylkowy
0:52.64
Jakub Majerski2000UKS SMS Galicja Kraków2018.07.07
Helsinki (FIN)
200 m
motylkowy
1:58.06
Paweł Korzeniowski
1985Dwory Unia Oświęcim
2003.07.22
Barcelona (ESP)
200 m
zmienny
2:03.77
Jakub Jasiński
1987MKS Jordan Kraków
2005.07.17
Budapest (HUN)
400 m
zmienny
4:22.13
Paweł Korzeniowski
1985Dwory Unia Oświęcim
2003.07.31
Glasgow (GBR)
4 x 100 m
dowolny
3:31.75
J.Tombarkiewicz, K.Litwa, D.Ciężkowski, M.Falaciński
1996MKS Jordan Kraków2014.07.19
Drzonków
4 x 200 m
dowolny
7:43.46
W.Wojdak, Ł.Goleniec, J.Pieśniak, F.Krogulski
1996UKP Unia Oświęcim
2014.07.18
Drzonków
4 x 100 m
zmienny
3:51.29
T.Gaszyk, S.Wolniak, W.Gnela, D.Zieja
1988Unia Oświęcim
2006.11.26
Gorzów Wielkopolski

pływalnia 50 m - MĘŻCZYZN - 18 lat