Pływacki atlas ćwiczeń na lądzie
 
KSIĄŻKA

Pływacki atlas ćwiczeń na lądzie przeznaczony jest dla trenerów, instruktorów i nauczycieli pływania oraz wszystkich zawodników profesjonalnie, amatorsko lub rekreacyjne uprawiających sport pływacki.
Autorzy podjęli się bardzo trudnego zadania, jakim jest systemowe opracowanie i przedstawienie optymalnych ćwiczeń na lądzie stosowanych w szeroko pojętym szkoleniu zawodników i zsynchronizowaniu ich z jednostkami treningowymi w wodzie w poszczególnych okresach rocznego planu szkolenia. Jest to pierwsza polskojęzyczna, w pełni nowatorska pozycja o tej tematyce. Pływacki atlas ćwiczeń na lądzie jest bezcennym i, jak dotąd, jedynym podręcznikiem w Polsce zawierającym ogrom wiedzy dotyczącej szeroko pojętego treningu siły mięśniowej na lądzie dla pływaków, obejmującym w sposób kompleksowy wszystkie parametry, które należy rozwijać u zawodników na każdym poziomie szkolenia.
Autorami książki są fachowcy wysokiej klasy, nauczyciele akademiccy AWF Katowice, dr Jakub Karpiński – trener pływania szkolący zawodników kadry narodowej (mistrzów i rekordzistów Polski) oraz dr Artur Gołaś zajmujący się, z dużymi sukcesami, pracą nad motorycznością, m.in. w sportach walki oraz w grach zespołowych. Kwalifikacje autorów, ich szeroka wiedza oraz doświadczenie sprawiły, że Pływacki atlas ćwiczeń na lądzie jest podręcznikiem, który w sposób kompetentny i całościowy przedstawia wiedzę na temat treningu pływackiego na lądzie.
Tytuł: Pływacki atlas ćwiczeń na lądzie
Autorzy: Jakub Karpiński i Artur Gołaś
Realizacja: Wydawnictwo AKNET-Press na zlecenie PZP i MOZP
ISBN: 978-83-951253-0-0
Język wydania: polski
Rok wydania: 2018
Liczba stron: 295
Liczba zdjęć: 383
Liczba proponowanych ćwiczeń: 158
Format: 240×175×20 mm
Oprawa: twarda (szyta i klejona)
Waga: 820 g

Książkę Pływacki atlas ćwiczeń na lądzie obecnie można zamówić wyłącznie przez Internet, wypełniając formularz zamówienia dostępny na tej stronie.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ
 
TAK WYGLĄDA

Zanim kupisz, możesz wcześniej zobaczyć fragmenty książki, ale pamiętaj że materiały objęte są prawami aktorskimi i wydawcy, nie mogą być rozpowszechniane w części lub całości bez pisemnej zgody wydawcy.

ZOBACZ FRAGMENT (PDF)
 
O AUTORACH

Artur Gołaś
Adiunkt w Zakładzie Treningu Sportowego Katedry Teorii i Praktyki Sportu Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Kierownik Pracowni Siły i Mocy Mięśniowej AWF Katowice. Trener przygotowania siłowego w AZS AWF Katowice (23 sekcje). Autor i współautor publikacji dotyczących treningu siłowego, żywienia i suplementacji. Prelegent na krajowych i międzynarodowych konferencjach związanych z przygotowaniem motorycznym. Jeden z głównych wykonawców badań w ramach grantów Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (3 granty). Trener II klasy, instruktor sportu dyscypliny Kulturystyka, instruktor Fitness-Sporty Siłowe, trener eeg-biofeedback I i II stopnia.

Jakub Karpiński
Pracownik naukowo-dydaktyczny (adiunkt) Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, doktor nauk o kulturze fizycznej, autor prac naukowych nt. wpływu treningu hipoksycznego na lądzie na wydolność tlenową pływaków. Laureat Stypendium Naukowego Ministra Szkolnictwa Wyższego. Trener pływania kl. I, specjalista z zakresu treningu funkcjonalnego, suplementacji oraz dietetyki sportowej. W przeszłości odbył kilkumiesięczny staż naukowo-trenerski w Plymouth Leander Swimming, wiodącym ośrodku pływackim na Wyspach Brytyjskich, gdzie pod okiem Jona Rudda był członkiem sztabu szkoleniowego m.in. złotej medalistki olimpijskiej w pływaniu Ruty Meilutyte. Odbył również staż na Uniwersytecie Lizbońskim. Członek sztabu trenerskiego Kadry Narodowej Juniorów i Seniorów w Pływaniu.

OD RECENZENTÓW
 
RECENZJA
prof. dr hab. Adam Zając
RECENZJA
dr Ryszard Karpiński
 
KONTAKT

Materiały Szkoleniowe, w tym Pływacki atlas ćwiczeń na lądzie kolportowane są przez:

Małopolski Okręgowy Związek Pływacki
ul. Piastowska 26a/103
30-067 Kraków
www.mozp.pl

NIP: 676 10 71 956
Rachunek Bankowy:
Bank PKO BP S.A. II oddział w Krakowie
nr 61 1020 2906 0000 1202 0114 8055

Zamówienia należy składać wyłącznie drogą elektroniczną przez wypełnienie formularza zamówienia dostępnego na niniejszej stronie.

Kontakt w sprawie dodatkowych informacji na temat materiałów/książki:
tel. kom.: 601 891 861
zamowienia@mozp.pl

ZAMÓW KSIĄŻKĘ
 
ZASADY WYSYŁKI

 • Zamówienia realizowane są na terenie Polski, wyłącznie na podstawie złożonego formularza dostępnego na tej stronie i po opłaceniu faktury, która zostanie przesłana do złożonego zamówienia na wskazany przez Państwa kontaktowy adres mailowy podany przy wypełnianiu formularza.
  Opłata na rachunek bankowy wskazany na fakturze:
  Małopolski Okręgowy Związek Pływacki
  Bank PKO BP S.A. II oddział w Krakowie
  nr 61 1020 2906 0000 1202 0114 8055
  Tytuł przelewu: Materiały – książka
 • Koszt materiału szkoleniowego – Pływackiego atlasu ćwiczeń na lądzie, to 90 zł/szt.
 • Dostawa – przesyłka kurierska (DPD), realizowana do 3 dni od daty zaksięgowania płatności na koncie bankowym MOZP za złożone zamówienie - do 2 dni od złożenia zamówienia zostanie przesłana faktura do zapłaty. Koszt przesyłki (do 25 egzemplarzy) to 20 zł. Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 540 zł.
 • Zamawiając książkę dla siebie lub na prezent powinniście mieć pewność, że trafi ona w Wasze ręce w idealnym stanie. Dlatego dużą wagę przyłożyliśmy do odpowiedniego przygotowania i zabezpieczenia paczki – kartonowe pudełko zabezpieczone folią.

REGULAMIN (PDF)FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (PDF)
 
ZAMÓWIENIE

Zamówienia należy składać wyłącznie drogą elektroniczną przez wypełnienie formularza dostępnego po naciśnięciu poniższego przycisku. Koszt materiałów – Pływackiego atlasu ćwiczeń na lądzie, to 90 zł/szt.
Do 2 dni od złożenia zamówienia na adres mailowy podany w zamówieniu zostanie przesłana faktura do zapłaty.
Nakład książki ograniczony.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ
 
Projekt AKNET
Treści publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi - AKNET. Nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela strony.