Organizatorzy
Współorganizator
Sponsor konferencji
Partnerzy
Patronat Medialny
 
 
Sponsor konferencji
MadWave „THE WAVE OF NEW CHAMPIONS
Mad Wave LTD to międzynarodowy producent i dystrybutor gównie sprzętu do treningu pływackiego, spełniającego najwyższe standardy i wymogi oraz certyfikaty FINA.
Zespół Mad Wave składa z wysoko wykwalifikowanych specjalistów , inżynierów, projektantów 3D, programistów, którzy tworzą produkty w oparciu o doświadczenia i współpracę z wybitnymi pływakami i trenerami pływania.
Asortyment jest bardzo szeroki, od strojów kąpielowych, okularków czy strojów startowych po ofertę zaawansowanych akcesoriów treningowych często unikalnych, fitness czy triathlonowych.
Mad Wave bierze czynny udział w popularyzacji pływania i innych sportów wodnych.
Wspiera sporty narodowe oraz organizacje sportowe dla dzieci i młodzieży.
Mad Wave był oficjalnym sponsorem Letniej Uniwersjady 2013 w Kazaniu, a także był oficjalnym partnerem „Światowych Zwycięzców Dzieci” organizowanych przez non-profit „Gift of Life”.
Od 2014 roku firma organizuje Międzynarodowe Zawody w Pływaniu dla Młodszych Zawodników „Mad Wave Challenge”.

Szczególnie mocno cenimy sobie współprace z klubami sportowymi, które mając doskonałą wiedzę na temat jakości i przydatności produktów w stosunku do oferowanej ceny bardzo często wybierają markę MadWave.
To duża satysfakcja projektować i produkować produkty, z których czerpią korzyści najlepsi zawodnicy i trenerzy.

Wyłącznym przedstawicielem w Polsce marki MadWave jest H2Oshop.pl.

Produkty znajdziecie na: https://www.h2oshop.pl/mad_wave
PARTNERZY
Variopool Polska Sp. z o.o. – reprezentuje holenderską firmę Variopool B.V. Od 1968 r., lider na rynku ruchomych den i pomostów przegradzających do basenów, projektuje, wytwarza, instaluje oraz serwisuje produkty ze swojej szerokiej oferty. Ruchome dna, pionowe i poziome pomosty przegradzające, ścianki przegradzające do wszystkich rodzajów basenów projektowane i produkowane są na indywidualne zamówienie we wszystkich rozmiarach. Przeznaczone są do basenów rekreacyjnych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych oraz prywatnych. Pozwalają na maksymalne wykorzystanie obiektów, dając możliwość łatwej zmiany ich parametrów i przystosowania do oczekiwań różnych grup użytkowników.
Pierwsze ruchome dno firma Variopool zainstalowała w Holandii w 1969 r. – funkcjonuje ono do dziś. Od tego czasu potentat branży basenowej zrealizował ponad 900 projektów na całym świecie. Synonimem nawy firmy jest innowacyjność a dewizą: jakość, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój. Niewątpliwie dzięki tak solidnemu podejściu firma jest dzisiaj partnerem takich organizacji, jak m.in.: KNZB, LEN, FINA, FIFA, czy PZP.
Variopool Polska Sp. z o.o.
www.variopool.pl
Informacja dla sponsorów
Konferencja jest doskonałą okazją do rozpowszechnienia wizerunku i zaprezentowania oferty Państwa firmy. W kwestiach związanych z promocją i wsparciem wydarzenia, np. przez zamieszczenie reklamy / prezentacji w materiałach konferencyjnych, wystąpienia w ramach wybranego sponsorowanego panelu, prezentacji logo, banerów reklamowych i innych form reklamy, szczegółowych informacji udzieli Państwu Katarzyna Urbańczyk-Kogut (e-mail: Katarzyna.Urbanczyk@aknet.biz.pl, tel. kom.: 601 891 861).
 
Projekt AKNET